Sun June 7, 2020   |   یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
حسين سيبي
سرپرست سازمان مديريت پسماند شهرداري همدان
     مناقصه، مزایده، فراخوان
امتياز جمع آوري ضايعات و نگهداري و بهره برداري از 15 دستگاه کانکس جمع آوري ضايعات
واگذاری ملک در شهرک مدرس
خرید باکس زباله شهری
مطالعات تهیه طرح جامع مدیریت پسماند منطقه شمالی و مرکزی استان همدان
تهیه ، نصب و راه اندازی دوربین‌های مدار بسته
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۵/٢٩ تعداد بازدیـد : ١١٣   بازگشت
 
 
 


روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان


ویژه برنامه اختتامیه تابستانه های شاد پسماند به مناسبت عید سعید غدیر خم

 

 

 

در ادامه جشن های شاد سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان دوشنبه بیست و هشتم مرداد ماه شب عید غدیر خم در میدان باباطاهر با حضور هنرمندان جشن اختتامیه برگزار گردید. تا کنون هنرمندانی چون محمدرضا علیمردانی، مهران احمدی و  رضا شفیعی‌جم،جناب خان و مرجانه گلچین در همدان حاضر شدند و مباحثی چون آشنایی با مفهوم «مدیریت پسماند»، «نه به کیسه پلاستیکی»، «کاغذ زباله نیست» را با مردم با زبان شادی در میان گذاشته اند.
در برنامه شب گذشته نیز که با جشن بزرگ شیعیان همراه بود رسول نجفیان و امیر کربلایی زاده حضور یافتند تا مردم شهر همدان در این شب بزرگ لحظاتی شاد را در کنار آموزش اصول مدیریت پسماندها داشته باشند.
حسین سیبی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری همدان با بیان اینکه شش ویژه برنامه تابستانه های شاد حاصل خرد جمعی شورای اسلامی شهر و شهرداری همدان بوده است هدف از این برنامه ها را آموزش مدیریت صحیح پسماندها در قالب مدیریت شادی در شهر همدان دانسته که توانسته در طی این شش برنامه مخاطبین زیادی را جذب نماید و سیاست سازمان مدیریت پسماند در راستای کاهش زباله و تفکیک آن را به مردم این شهر آموزش دهد.
همچنین رضوان سلماسی ریاست کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان تابستانه های شاد سازمان مدیریت پسماند را اقدام فرهنگی و آموزشی مطلوب و مناسبی قلمداد کرده که بازخورد آن را می توان در رفتار شهروندان ملاحظه نمود، وی همچنین برگزاری چنین برنامه هایی را لازمه شادی آفرینی در شهر دانست که می توان با این شادی آفرینی بستر لازم برای آموزش های فرهنگی را ایجاد نمود.
همچنین در این برنامه امیر خجسته نماینده مردم شهر همدان در مجلس شورای اسلامی، عسگریان ریاست کمیسیون نظارت بازرسی و امور اداری، فتحی ریاست کمیسیون خدمات شهری، بادامی نایب رییس شورای اسلامی شهر همدان و دکتر علی ضمیر معاونت خدمات شهری شهرداری همدان همدان حضور داشتند.
لازم به ذکر است این برنامه که همراه با نور افشانی بود با استقبال گسترده مردم شهر همدان همراه بود و مدیر روابط عمومی شهردادی همدان آن را یکی از بزرگترین اجتماعات شاد مردمی همدان دانست.
 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۸۶,۲۲۶ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان مدریت پسماند تهران
سازمان مدیریت پسماند اصفهان
سازمان مدیریت پسماند تبریز
سازمان مدیریت پسماند مشهد
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت خدمات شهری
شورای اسلامی شهر همدان
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان